TECHNOLOGIJOS

Medinės stogo santvaros – šiuolaikiška stogų dengimo technologija

Konkurenciga kaina - nes įmonė taiko vertikalią integraciją! T.y. apima projektavimo, gaminimo, bei montavimo etapus. Vertikalioji integracijayra ekonomiškai efektyvi ir taupanti resursus!

Stogo santvaros yra gaminamos iš C24 klasės medienos. Labai džiaugiamės ir didžiuojamės mūsų įmonei suteiktu CE sertifikatu! CE ženklas suteikia informaciją vartotojui, visų pirma apie tai, kad gaminys atitinka esminius ES normų reikalavimus ir kad yra praėjęs atitinkamas patikrinimo procedūras.

Gamindami stogo santvaras, pirmiausia jas suprojektuojame specialia kompiuterine programa „RoofCon“.  Vėliau medinius stogo konstrukcijos elementus supjauname modernia, šiuolaikiška įranga CNC Hundegger Speed Cut3 staklėmis. Stogo konstrukcijas surenkame gamybos ceche naudodami Randek presą ir transportuojame į statybos vietą. Čia stogų santvaras baigiame montuoti  ant pastato. Tokia stogų dengimo technologija savo kokybe ir ekonomiškumu pralenkia įprastus gegnių stogus.

 

3D pav santvaru presas     2017 06 15 14.15

 

Santvarų konstrukcijos elementus pjaustome pritaikę modernią gamybos technologiją ir naudodami šiuolaikišką įrangą CNC stakles Hundegger Speed Cut3. Tai leidžia medieną supjaustyti milimetrų tikslumu.

Trumpas video   Mediena supjauname su moderniom CNC staklem Hundegger Speed Cut 3  

DĖMESIO!!! Teikiame Pre-cut paslaugą! Daugiau čia... Karkasinių namų, stogų, santvarų ir kitų medienos konstrukcijų gamintojams, bei statytojams.

  

       

 

Konstrukcijas montuoja darbininkai, todėl visos dalys sujungiamos tiksliai ir kokybiškai. Santvaras gaminame iš sausos, kalibruotos medienos, todėl laikui bėgant jos neišsiklaipo.

 

cvodchataya fermakonstrukcijosstrgpilnaya ferma1

 

Medines stogo konstrukcijas tarpusavyje sujungiame specialiomis perforuoto plieno dantytomis plokštelėmis. Konstrukcijoms sujungti naudojame didelės jėgos presą. Jis tolygiai iš abiejų pusių sujungia santvaros elementus. Šios konstrukcijos stogų laikomoji galia yra gana aukšta: santvaros geba atlaikyti dideles sniego, vėjo apkrovas. 

 

Presasstogai presas

 

Moderni gamybos technologija leidžia stogo konstrukcijas pagaminti ypač greitai. Stogo santvaras gaminame ceche, o statybos vietoje jas tik sumontuojame. Todėl stogo įrengimo laikas sutrumpėja nuo savaitės iki poros dienų.

Pagal pageidavimą stogo konstrukcijas galime impregnuoti impregnantais ir padengti priešgaisriniais antipirenais.

Sumontuoti stogo santvaras galime tiek mes, tiek pats užsakovas.

Bendradarbiaujame ir su statybos įmonėmis, ir privačiais asmenimis, kurie užsiima namų statyba, pasiūlydami kokybiškas medines stogo konstrukcijas. Sudarius ilgalaikes sutartis, pritaikome lanksčią kainodaros ir nuolaidų sistemą.

 

2015 06 02 17.25   3D pav   2017 06 15 14.26

 

montavimas   stogo montavimas   MITEK  perforuotos ploksteles

 

Susisiekite su mumis  ir mes jums pasiūlysime geriausią stogo santvarų variantą.

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų naudotojų patirtį. Naudodamiesi mūsų svetaine, jūs sutinkate su visais slapukais pagal mūsų slapukų politiką.
Ok